If you’re a Pilates girl looking to save money on classes, this is where it’s at! Super easy to put together alone and a great quality. Under $300 and came in a few days. Worth every penny. Think about it, most classes are $20-$30 depending on where you live. So if you go to 10-15 classes this is basically paid for in a month or two 💁♀️ We love girl math around here. LTKFamily LTKHome LTKActive
More from
TheWellCollected
>
No posts yet!
Check back soon to see amazing content from TheWellCollected